Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 754 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

"VI PIEKARSKI BIEG im. JANA PAWŁA II" - film

czwartek, 25 października 2012 13:59

 

Zapraszam na premierę reportażu autorstwa Marcina Strzeleckiego już dziś o 15:45 w Telewizji DlaCiebie.tv .

Telewizję można oglądać w kablówce UPC na kanale 360 , oraz na Jamboxie - kanał 601 , jak również on-line : http://dlaciebie.tv/s/dlaciebietv-na-zywo--2 .

 

Film jest również dostępny na stronie Marcina w dziale 'reportaże dla TV' :

http://mstrzelecki.wix.com/wifilms#!portfolio/vstc2=reportaże-dla-tv

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

PODZIELIŁEM SIĘ CZĄSTKĄ SIEBIE. ODDAŁEM KREW

poniedziałek, 13 sierpnia 2012 17:12

 

   Zapraszam do obejrzenia reportażu TWOJEJ TV o akcji oddawania krwii w Piekarach Śląskich z 04.08.2012 r. Przed Nami kolejna akcja ,tym razem 19.08.2012 r. w najbliższą niedzielę podczas Pielgrzymki Kobiet do Piekar Śląskich w godz. 8.00-15.00  specjalistyczny ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach będzie na Państwa czekał na parkingu za Domem Pielgrzyma.

  

"PODZIELIŁEM SIĘ CZĄSTKĄ SIEBIE. ODDAŁEM KREW."

http://twojatv.net/64.php 


 

więcej informacji o akcjach oddawania krwi :

http://rckik-katowice.com.pl/     -   sprawdź jakiej krwi brakuje !Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

UWAGA ! BEZ POLITYKI !

piątek, 01 czerwca 2012 10:47

 Dla tych co jeszcze żyją wspomnieniami z Pielgrzymki Mężczyzn zapraszam na relację z pielgrzymki z Parafii z Brzozowic-Kamienia . Film pt. "Orkiestrowo do Matki Boskiej".

 

http://twojatv.net/56.php


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

NOCNA PIELGRZYMKA Z PIEKAR ŚLĄSKICH DO CZĘSTOCHOWY

wtorek, 24 kwietnia 2012 7:20

 

   Zapraszam na zajawkę filmu. Wkrótce pełny reportaż autorstwa Marcina Strzeleckiego (TWOJA TV). Jak zawsze wyszukuje ciekawe i warte udokumentowania tematy.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

SAMOTNIE ROWEREM PO ROSJI i OKOLICY

poniedziałek, 26 grudnia 2011 10:17

 

   Zapraszam do obejrzenia w TWOJEJ TV relacji z prelekcji Michała Pieca o swojej samotnej wyprawie rowerem i autostopem (z rowerem) po Rosji i okolicy. Podróżnik z Piekar Śląskich odwiedził m.in. Lwów, Kijów, Smoleńsk, Moskwę, Archangielsk, Sankt Petersburg, Tallinn, Rygę i Wilno. Prelekcja odbyła się 18.12.2011 r. w O.K.'Andaluzja'.

 

http://www.twojatv.net/43.php  

 

więcej o Michale Piecu można poczytać na jego stronie:

 

http://www.kryvan.yoyo.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

ANTYTERRORYŚCI NA MANHATTANIE

sobota, 17 grudnia 2011 19:53

 

   Dzisiaj ponownie antyterroryści ćwiczyli na terenie likwidowanej KWK 'Andaluzja' w Piekarach Śląskich. Zapraszam na relację do TWOJEJ TV i obejrzenia materiału Marcina Strzeleckiego. A Zbyszek Pyttel przysłał mi kilka zdjęć śmigłowca wykonanych telefonem. I nieoficjalną informację, że antyterrorystów będzie można jeszcze zobaczyć w środę i czwartek (teren zabezpiecza OSP Dąbrówka). 

 

http://www.twojatv.net/42.php 

 

    


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

NORDIC WALKING

czwartek, 17 listopada 2011 21:40

 

   Marcin Strzelecki zaprasza do obejrzenia kolejnego filmu swojej produkcji. Tym razem bohaterami filmu są członkowie sekcji Nordic Walking Klubu Spółdzielni Mieszkaniowej na Manhattanie. Ten sport staje się coraz bardziej popularny i ma wielką rzeszę entuzjastów. Także w naszym mieście. Polecam - podobnie jak każdą aktywność fizyczną.

 

wwww.twojatv.net/41.php


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

ROZMOWY O PIEKARACH

piątek, 15 lipca 2011 11:03   Wczoraj nagraliśmy kolejny odcinek programu "Rozmowy o Piekarach". Wciąż poszukujemy najlepszej formuły na jego realizację, eksperymentujemy i próbujemy "zapomnieć" o kamerach. Myślę, że z każdym następnym odcinkiem będzie lepiej i ciekawiej.
   Tym razem "Rozmowy..." nagrywaliśmy w następującym składzie: Elżbieta Kulińska (Tygodnik Gwarek) oraz Małgorzata Węgiel i Krzysztof Szendzielorz (Dziennik zachodni). Na zaproszenie nie odpowiedzieli dziennikarze Radia Piekary i Głosu Piekarskiego. Materiał będzie dostępny na stronach internetowych wszystkich gazet w przyszłym tygodniu.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

SKAZANI NA PASJĘ. ODC.2 - SŁAWOMIR JANOWICZ

sobota, 11 czerwca 2011 22:00

 

   Długo oczekiwany 2-gi odcinek z serii 'Skazani za pasję'. Bohaterem filmu jest Sławomir Janowicz - instruktor japońskich sztuk walki, który zaraża swoją pasją innych, począwszy od 4-latków po już nieco starszą młodzież.

 

 

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

RELACJA Z WERNISAŻU 'MAMA, MAMUSIA, MAMIK'

wtorek, 07 czerwca 2011 22:15

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

SHINKENDO W TWOJEJ TV

wtorek, 03 maja 2011 16:33

 

   W ten szary, deszczowy dzień zapraszam na film do TWOJEJ TV - 'SHINKENDO W OBIEKTYWIE APARATU'. Przygotowano relację z wernisażu zdjęć foto m.in. autorstwa Piekarzanki Natalii Kubackiej nt japońskiej sztuki walki ostrym mieczem. Gościem honorowym był sensei Kaiso Toshishiro Obata - twórca shinkendo. Pan Obata jest również aktorem grającym w amerykańskich filmach akcji, jak również jest filmowym konsultantem ds. wschodnich sztuk walk. Zapraszam na zajawkę filmu. Pełną wersję możecie obejrzeć pod adresem www.twojatv.net/37.php .

 


Podziel się
oceń
0
0
Tagi: twoja tv

komentarze (0) | dodaj komentarz

WIELKA SOBOTA 13 LAT TEMU - BRZOZOWICE-KAMIEŃ

sobota, 23 kwietnia 2011 8:44

 

  

kamera i montaż : Edward Przybyłek / PAGFilm


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

DROGA KRZYŻOWA - BRZEZINY ŚLĄSKIE

piątek, 22 kwietnia 2011 8:38

 

   To historyczne wydarzenie. Zaczęło się od poświęcenia krzyża przy ulicy Harcerskiej. Po tej krótkiej ceremonii uczestnicy biorący udział w nabożeństwie przeszli uliczkami osiedla kończąc ostatnią stacją na orgieszce. Tematem przewodnim rozważanym przy każdej stacji drogi krzyżowej były zapiski z życia i działalności Jana Pawła II.

    Materiał przygotowała Piekarska Amatorska Grupa Filmowa. Kamera i montaż: Waldemar Tracz. I tym materiałem wchodzimy w okres świąteczny. Dziś Wielki Piątek, szósty dzień Wielkiego Tygodnia -upamiętniającego śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu i jego zmartwychwstanie. 

   Chociaż jestem taki "zły, sprytny i niebezpieczny" dostałem kartkę z życzeniami świątecznymi od prezydenta Stanisława Korfantego. Poseł Jerzy Polaczek wysłał aż... siedem kartek świątecznych do radnego Grzegorza Gowarzewskiego. Eh, święta! Najwyższy czas, żeby oderwać się od szarej rzeczywistości i choć na chwilę zapomnieć o codziennych problemach. Wesołych Świąt.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

DZIENNIKARZE vs. RZECZNICY PRASOWI - 1 % DLA ŚLĄSKA

niedziela, 17 kwietnia 2011 20:21

 

   Mecz siatkówki "Dziennikarze - Rzecznicy", którego pomysłodawcą i współorganizatorem był rzecznik prasowy KMP Piekary Śląskie - Rafał Jankowski , można było oglądać i kibicować w hali sportowej 'Na Skarpie' w Bytomiu - Szombierkach. Celem meczu było rozpragowanie przekazania 1% podatku na fundacje i organizacje pożytku publicznego działające na terenie Śląska. Spotkanie odbyło się 14.04.2011 r. Pozostało już niewiele dni na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym, nie zapomnijmy przekazać 1 procentu podatku na organizację pożytku publicznego. To się nam wszystkim naprawdę opłaca.

 

www.twojatv.net/36.php

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

ROZMOWY O PIEKARACH

czwartek, 07 kwietnia 2011 20:03

 

   Jeszcze Państwo nie widzieli naszego programu TV? Polecam. Trudne tematy. Problemy do rozwiązania. Kontrowersyjne decyzje. Przegląd Piekarski, Dziennik Zachodni i Tygodnik Gwarek. Krzysztof Turzański, Jacek Tarski, Krzysztof Szendzielorz i Małgorzata Węgiel. Dyskusja na temat tego co dzieje się w naszym mieście. Rozmowy o Piekarach. 

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (8) | dodaj komentarz

ROZMOWY O PIEKARACH

czwartek, 31 marca 2011 16:36

 

   Trudne tematy. Problemy do rozwiązania. Kontrowersyjne decyzje. Przegląd Piekarski, Dziennik Zachodni i Tygodnik Gwarek. Krzysztof Turzański, Jacek Tarski, Krzysztof Szendzielorz i Małgorzata Węgiel. Dyskusja na temat tego co dzieje się w naszym mieście. Rozmowy o Piekarach. Nowy program telewizji internetowej, który znaleźć można na stronach internetowych wszystkich trzech gazet. Będziemy go serwować Państwu cyklicznie.

 

Pierwszy odcinek poświęcony jest tematom, które znalazły się na czołówkach gazet:

 

"Nie chcą złożyć broni" - Dziennik Zachodni
Projekt rozwiązania Zespołu Szkół nr 2, czyli jak najlepiej i czy w ogołe warto likwidować szkoły.

 

Zwolniona, ale za co - Tygodnik Gwarek
Skarga nauczycieli, protokół komisji urzędowej i zwolnienie dyrektorki Gimnazjum nr 4 Bernadety Nowak.

 

Prezydent podcina "Skrzydła" - Przegląd Piekarski
Dlaczego w naszym mieście leży inicjatywa mieszkańców, czy też szerokorozumiana samorządność.

 

I na deser słów kilka o konkurencji, czyli miejskich mediach...

 

   Produkcja: EmotStudio - www.emotstudio.eu. Serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji programu dla Restauracji Sami Swoi, mieszczącej się w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej.

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (28) | dodaj komentarz

PAGFILM PRZEDSTAWIA : DEBATA W SZKOLE NR 2 W BRZEZINACH ŚL.

środa, 30 marca 2011 22:58

 

W odtwarzaczu znajdują się 4 części relacjonujące debatę w Szkole nr 2 w Brzezinach.

(kamera i montaż : Waldemar Tracz / PAGFilm)

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (9) | dodaj komentarz

ZOSTAŃ W DOMU

sobota, 26 marca 2011 20:19

 

   Żaneta, która od kilku dni to znikała, to się pojawiała, a której szukała matka, sąsiedzi, znajomi, pracownicy poradni pedagogiczno-psychologicznej i policja wróciła do domu. I wszyscy mają nadzieję, że już w nim zostanie, bo taka "zabawa w chowanego" nie prowadzi do niczego dobrego. Alarm odwołany. Mama dziewczynki dziękuje wszystkim, którzy pomagali w poszukiwaniach.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

SKAZANI NA PASJĘ - NATALIA KUBACKA

wtorek, 08 marca 2011 18:33

 

   TWOJA TV zaprasza na pierwszy odcinek z serii 'SKAZANI NA PASJĘ'. Jak zapowiada autor filmu, Marcin Strzelecki, będzie to seria filmów o Pasjonatach. Wśród znajomych Pasjonatów autor filmu będzie szukał dowodów, aby można byłoby ich 'skazać na pasję' ;). Pierwszy odcinek opowiada o Piekarzance Natalii Kubackiej, która w wolnych chwilach realizuje się jako fotograf. To jest naprawdę jej wielka pasja. Jej zdjęcia można zobaczyć m.in. na muzycznych portalach internetowych, ostatnio na wernisażach, jak i na jej własnej stronie www.nataliakubacka.pl. W filmie wystapili m.in. znani wśród fanów rocka progresywnego światowej sławy muzycy, ale nie zdradzę Wam  któż to taki..Musicie poprostu zobaczyć odc.1 - NATALIA KUBACKA - FOTOGRAFIA.

 

http://www.twojatv.net/35.php

 


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

ZAJAWKA FILMÓW TWOJEJ TV

niedziela, 20 lutego 2011 9:09

 

   Zapraszam do obejrzenia zajawki filmów, które można w pełni zobaczyć na www.twojatv.net . Tematyka filmów jest zróżnicowana - od relacji z wydarzeń kulturalnych, wycieczek rowerowych (m.in. do Krakowa przez Ojców) organizowanych przez Klub Turystyki Rowerowej 'Manhattan' , promocji zespołów muzycznych, po inne cykle filmowe. Już niebawem TWOJA TV rozpocznie realizację pierwszego odcinka z serii 'PASJONACI'. Zapraszam.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

SCENA MUZYCZNA W TWOJEJ TV - ZESPÓŁ ROTE

sobota, 05 lutego 2011 15:54

 

   Kolejny Zespół, który prezentowany jest Państwu w TWOJEJ TV. Zespół REVENGE OF THE ERROR w skrócie ROTE składa się z 3 osób, a jak dotąd zamiast perskusji używają nanopadu. Zapraszam do obejrzenia 6 odcinka, promującego lokalnych muzyków.

 

http://www.twojatv.net/34.php

 

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

NARODZINY ROCKA PROGRESYWNEGO

środa, 02 lutego 2011 18:01

 

   O tym jak doszło do narodzin rocka progresywnego opowiada w skrócie dyr. O.K. 'Andaluzja' Pan Piotr Zalewski przed kamerą TWOJEJ TV. Zaprasza również na koncert zespołu THE WATCH, który już niebawem zagra na deskach 'Andaluzji'.

 

http://www.twojatv.net/33.php

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

PIEKARSKIE KOŚCIOŁY - BRZEZINY ŚLĄSKIE

niedziela, 30 stycznia 2011 17:03

 

   To pierwszy film Stowarzyszenia PAGFilm pokazujący kościoły w Piekarach Śl. Kościół pod wezwaniem NSPJ w Brzezinach Śląskich jest pierwszym z naszego cyklu, a  jego dalszy ciąg ( w trakcie realizacji) to historia parafii w Brzezinach Śl. obfitująca w wiele ciekawych wydarzeń i związanych z nimi osób.
   W prezentowanym filmie zobaczymy montaż dzwonów w 1957r,otwartą w czerwcu 2010r kaplice całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu, w której znajdują się relikwie św.i bł. Ojca Pio,Siostry Faustyny,Brata Alberta ,archiwalne fotografie.
   Zdjęcia do filmu były kręcone w listopadzie 2010 roku. Pomysłodawcą jest Waldemar Tracz (kamera, montaż, narracja). Zapraszam serdecznie.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

POTRĄCONY PIESZY SPRAWCĄ WYPADKU

wtorek, 25 stycznia 2011 21:58

 

   Pieszy na pasach pod piekarską Bazyliką spowodował wypadek. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Ku przestrodze - krótko o skutkach nieuwagi pieszego przechodzącego na czerwonym świetle można zobaczyć w TWOJEJ TV. Wydarzenie z dnia 16.01.2011 r. Materiał został opracowany przez TWOJĄ TV na podstawie informacji dostarczonych przez Komendę Miejską Policji z Piekar Śląskich. 

http://www.twojatv.net/32.php

 

www.TwojaTv.net


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

50 ZŁ NA HERBATĘ

środa, 19 stycznia 2011 23:23

 

   Ku przestrodze. www.twojatv.net/31.php

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

NEO(PROGRESYWNA) ANDALUZJA

poniedziałek, 17 stycznia 2011 20:06

 

   TWOJA TV zaprasza widzów na relacje - wybrane fragmenty z koncertu dwóch Zespołów grających rocka neoprogresywnego : THE BLACK NOODLE PROJECT (Francja) i SYLVAN (Niemcy). Koncert odbył się 02.12.2010 r. w O.K.'Andaluzja'.

 

http://www.twojatv.net/28.php

 

www.twojatv.net/29.php

 

a na sam koniec krótko o tym jak już jest w O.K.'Andaluzja' po gruntownym remoncie.

 

www.twojatv.net/30.php

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

ŚLADAMI JANA PAWŁA II - ZAKRZÓWEK

piątek, 14 stycznia 2011 0:25

 

   Zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka z serii "Śladami Jana Pawła II" produkcji TWOJEJ TV. Film był realizowany 02.10.2010 r. przy udziale płetwonurków. Jak zapowiada Marcin Strzelecki realizujący projekt TWOJA TV, kolejny odcinek zostanie nakręcony w Piekarach Śląskich.

 

www.twojatv.net/27.php


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

OPERETKA, WALCE, CZARDASZ NA SCENIE 'ANDALUZJI'

wtorek, 11 stycznia 2011 15:37

 

   Koncert Noworoczny z udziałem jedynego w Polsce zespołu kameralnego MAES-TRIO w składzie : Marzena Mikuła-Drabek (fortepian), Jacek Gros (skrzypce), Dariusz Kasperek (klarnet) oraz Beata Witkowska-Glik (śpiew). Koncert odbył się 10.01.2011 r. w Ośrodku Kultury 'Andaluzja', a zorganizował i poprowadził Pan Jacek Woleński. Relacja przygotowana przez TWOJĄ TV.

 

www.twojatv.net/26.php

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Z PIEKAR ŚLĄSKICH ROWEREM DO IRANU

niedziela, 02 stycznia 2011 8:49

 

   Zapraszam do obejrzenia filmu - "Michał Piec o swojej rowerowej podróży do Iranu" z serii 'Opowieści Podróżnicze' w TWOJEJ TV. Michał (22 lata) mieszkaniec Piekar Śląskich wybrał się w samotną podróż do Iranu przez Kurdystan, Gruzję i Armenię. O swoich przygodach opowiadał w bardzo ciekawy sposób w Ośrodku Kultury 'Andaluzja' 16.12.2010. i jak zapowiedział nie była to ostatnia prelekcja dot. jego pełnych przygód wypraw.   

 

www.twojatv.net/25.php


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

TURYSTYKA ROWEROWA. PIEKARY ŚLĄSKIE - OJCÓW I KRAKÓW

czwartek, 09 grudnia 2010 22:13

 

   Za oknem biało, a ja Was zapraszam do obejrzenia letniej relacji z wycieczki rowerowej (28-29.08.2010 r.) organizowanej przez Klub Turystyki Rowerowej 'Manhattan'. Uczestników wycieczki nie wystraszyła fatalna deszczowa pogoda, która towarzyszyła im przez pierwszy dzień rowerowej jazdy. Dobrnęli do celu, a co zobaczyli po drodze to dowiecie się oglądając relację w TWOJEJ TV. Zapraszam.

 

 

http://www.twojatv.net/24.php


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

69 ROCZNICA BOHATERSKIEJ ŚMIERCI HARCERZY Z BRZOZOWIC

czwartek, 25 listopada 2010 18:19

 

   Ten film to kolejny produkt Amatorskiej Grupy Filmowej PAGFilm, która poszerzyła się o nowego członka - Edwarda Przybyłka. Jego wieloletnie doświadczenie telewizyjne z pewnością przyniesie grupie korzyści. Zresztą efekty tej współpracy były już widoczne podczas wystawy Brzozowice-Kamień w starej fotografii i filmie. Trzon PAGFilmu to Marcin Strzelecki, Waldemar Tracz i Edward Przybyłek.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

RELACJA Z WYSTAWY 'BRZOZOWICE-KAMIEŃ DAWNIEJ I DZIŚ'

sobota, 13 listopada 2010 22:05

 

   Zapraszam na krótką relację z wystawy która gościła w Klubie Spółdzielni Mieszkaniowej na 'Manhattanie' w Piekarach Śląskich. Autor relacji - Waldemar Tracz ( Stowarzyszenie PAGFilm ). W tej chwili można ekspozycję zobaczyć w sali parafialnej...

 

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

BLUESOWY HAPPENING

wtorek, 12 października 2010 22:39


   TWOJA TV była świadkiem bluesowego happeningu w dniu poprzedzającym otwarcie RAWA BLUES FESTIVAL. ...może kiedyś i w Piekarach Śląskich przed Ośrodkiem Kultury 'Andaluzja' i do takiego muzycznego happeningu również dojdzie ? Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu relacjonującego piątkowe wydarzenie.http://twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=reportaz10


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

SCENA MUZYCZNA : TOP SECRET

środa, 06 października 2010 7:44
   Zespół TOP SECRET z Wojkowic. Istnieją od 2 lat i mówią o nich : "prawdopodobnie najmłodszy zespół rockowy w Polsce" . Mają po 12 i 14 lat, a już mają za sobą teledysk zrealizowany przez TVP Katowice . Zapraszamy do obejrzenia kolejnego 5 odcinka serii promującej lokalne Zespoły muzyczne w TWOJEJ TV.Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

O PAŹDZIERNIKOWYCH KONCERTACH W O.K.'ANDALUZJA'

czwartek, 30 września 2010 19:25


   W październiku w O.K. 'Andaluzja' odbędą się rewelacyjne koncerty  z udziałem : 

THE MILLER ANDERSON BAND ( 07.10.2010)

oraz  IRON BUTTERFLY (22.10.2010).

Zapraszam do obejrzenia zapowiedzi koncertowych w TWOJEJ TV.

http://twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=zap1


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

AUDYCJA NA ŻYWO Z MARCINEM STRZELECKIM W ŚLĄSKIM RADIU

środa, 29 września 2010 13:01
  
   Wczoraj w internetowym Śląskim Radiu odbyła się audycja na żywo z Marcinem Strzeleckim, który opowiadał o swojej pasji,  o tworzeniu TWOJEJ TV, oraz o swoich planach na przyszłość. Wywiad przeprowadziła założycielka Śląskiego Radia Justine  z Hildesheim z Niemiec. Śląskie Radio cieszy się coraz większą popularnością, np. Radio Silesia jest daleko w tyle, a Radio Piekary nieznacznie je wyprzedza. 

Zapraszam do wysłuchania nagranej audycji pod linkiem : 
http://twojatv.sti.net.pl/index.php?go=otwojejtv8

Śląskie Radio -
www.slaskieradio.comPodziel się
oceń
1
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

KREW "ZIEMI PIEKARSKIEJ"

piątek, 24 września 2010 19:35

   W Piekarach Śląskich już od 35 lat działa Klub Honorowych Dawców Krwi "Ziemi Piekarskiej". Członkowie Klubu zachęcają do ratowania życia m.in. poprzez oddawanie krwi. O ich działalności dowiecie się oglądając film zrealizowany przez  TWOJĄ TV.http://twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=reportaz9
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

PROMOCJA LEKSYKONU MIESZKAŃCÓW PIEKAR ŚLĄSKICH

niedziela, 12 września 2010 9:36


   Uroczysta promocja leksykonu odbyła się 08.06.2010 r. w Ośrodku Kultury 'Andaluzja'. Na promocję zawitał również Prezydent Piekar Śląskich otrzymując od autorów niespodziankę - publikację z nr 1, która była finansowana m.in. w ramach PROJEKTU UMWETU. Autorzy będą dążyć do realizacji kolejnego wydania, gdyż taki leksykon wymaga systematycznego uzupełniania, ale będzie to możliwe dzięki współpracy z mieszkańcami i przyszłymi sponsorami. 

Zapraszam na relację z uroczystej promocji przygotowaną przez TWOJĄ TV.
http://www.twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=kultura3


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

'ONE FACE' W TWOJEJ TV

piątek, 03 września 2010 22:30

   Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka z serii 'Scena Muzyczna' w TWOJEJ TV. Tym razem do wywiadu zostali zaproszeni członkowie Zespołu ONE FACE z Piekar Śląskich. Na codzień są uczniami Zespołu Szkół nr 1 klasy informatycznej.http://twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=scena4
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

SZERSZENIE

poniedziałek, 09 sierpnia 2010 4:30

 

   Lokatorów bloku przy ul. Skłodowskiej na Os. Powstańców Śląskich zaniepokoiła duża liczba szerszeni. Okazało się, iż pod płytami asbeztowymi szerszenie uwiły sobie gniazdo. Państwowa Straż Pożarna ubrana w specjalne kombinezony usunęła gniazdo. TWOJA TV była świadkiem niecodziennych wydarzeń i teraz możecie obejrzeć przebieg akcji.

 

 http://www.twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=reportaz7Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

DROGA DO MUZYCZNEGO SUKCESU

wtorek, 03 sierpnia 2010 17:44

 

   Jak odnieść sukces na scenie muzycznej? W jaki sposób zdobyć publiczność? I o muzycznym zabrzańskim projekcie 'Suplement Rockowy' skierowanym do młodych utalentowanych Zespołów muzycznych w reportażu pt. 'Droga do muzycznego sukcesu' produkcji TWOJEJ TV. Wywiad z psychologiem i trenerem umiejętności psychospołecznych Panem Mateuszem Sojką w niniejszym filmie jest dobrą wskazówką dla młodych Zespołów, które rozpoczynają swoją karierę, a pomysł Pana Darka Jaszcza głównego koordynatora przeglądu muzycznego otwiera kolejne drzwi do kariery dla Zespołu, który wygra w konkursowym przeglądzie. TWOJA TV już wkrótce zaprosi Państwa na kolejny 4 odcinek z serii "SCENA MUZYCZNA" z zespołem ONE FACE z Piekar Śląskich.

 

http://www.twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=reportaz6


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

TURYSTYKA ROWEROWA

sobota, 31 lipca 2010 13:42

 

   Od naszego zdrowia wiele zależy, ale żeby być zdrowym trzeba też coś w tym kierunku robić. Klub Turystyki Rowerowej 'Manhattan' z Piekar Śląskich zachęca mieszkańców do turystycznej jazdy na rowerze. Piotr Polmański, prezes Klubu, zachęca do zdrowego trybu życia np. poprzez uczestnictwo w cotygodniowych wycieczkach rowerowych. Zdrowie dodaje nam uśmiechu i sprawia, że mamy lepsze samopoczucie, a to wszystko można uzyskać poprzez aktywność ruchową np. jeżdżąc na rowerze, do czego zachęcają Członkowie Klubu. Zapraszam zatem do obejrzenia w TWOJEJ TV relacji z ich wycieczki rowerowej do Pławniowic, porzez Pyskowice i Taciszów.

 

http://www.twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=turystyka2


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

"MINI ZOO I KONIE SĄ TU PO PROSTU POTRZEBNE!"

poniedziałek, 26 lipca 2010 11:23
   
   Zapraszam do obejrzenia filmu pt. "Mini ZOO i konie są tu po prostu potrzebne!" produkcji TWOJEJ TV.  W filmie wypowiada się dyr. Gminnego Ośrodka Rekreacji w Świerklańcu i instruktorka hipoterapii. Zespół Pałacowo-Parkowy w Świerklańcu zadbał o to, aby nasze pociechy mogły zobaczyć zbliska tzw. wiejskie zwierzęta i nauczyć się obcowania z nimi. GOR w Świerklańcu oferuje również naukę jazdy na koniach, jak i zaprasza do skorzystania z hipoterapii skierowanej dla dzieci i młodzieży. ..ale więcej dowiecie się z filmu, na który Was serdecznie zapraszam.

http://www.twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=turystyka1
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

JAPOŃSKA SZTUKA WALKI MIECZEM

poniedziałek, 12 lipca 2010 20:40

   
   SHINKENDO - japońska sztuka walki mieczem była prezentowana podczas Wyborów Miss Piekar Śląskich 2010 r. Zapraszam do obejrzenia wywiadu z twórcą SHINKENDO w TWOJEJ TV.  Zdjęcie z Panem Kaiso Obata w towarzystwie Wojowniczego Żółwia Ninja było jednym z przedmiotów aukcyjnych na rzecz piekarskiej ochronki. Sensei Obata gra również w fimach akcji ("Wojownicze Żółwie Ninja", "Człowiek Demolka", "Czarny Deszcz" itd) oraz układa choreografię walk. Był m.in. konsultantem ds walk mieczem w filmie "Ostatni Samuraj".

http://www.twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=reportaz4


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

O KLUBIE SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

wtorek, 06 lipca 2010 22:07


   TWOJA TV zaprasza na najnowszy film o Klubie Spółdzielni Mieszkaniowej na Os. Powstańców Śląskich.  
 http://www.twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=reportaz5 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

PROMOCJA ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH W TWOJA TV

niedziela, 04 lipca 2010 0:28

   TWOJA TV zaprasza do obejrzenia dwóch pierwszych odcinków z serii "Scena Muzyczna". "Scena Muzyczna" to seria filmów promujących zespoły muzyczne, piosenkarzy, kompozytorów nie tylko z Piekar Śląskich , jak zaznacza redakcja TWOJA TV, ale w dwóch pierwszych odcinkach zaprezentowały się zespoły, które mają swój związek z Piekarami Śląskimi :

- odc.1 "Droga Ewakuacyjna" - zespół muzyczny pochodzący z Siemianowic Śląskich, ale związany z Piekarami, dzięki Ośrodkowi Kultury "Andaluzja"

- odc.2 "FULL LIGHT" - zespół muzyczny z Piekar Śląskich, również związany z O.K."Andaluzja"

   Zespoły muzyczne pochodzące z Piekar Śląskich , które chciałyby się zaprezentować w programie muzycznym TWOJEJ TV zapraszam do kontaktu z redakcją. Szczegóły dot. kontaktu na stronie internetowej TWOJEJ TV

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

PIEŚNI W WYKONANIU CHÓRU 'POLONIA HARMONIA'

środa, 30 czerwca 2010 8:37

   Zapraszam do obejrzenia występu Śląskiego Chóru Górniczego 'Polonia Harmonia' działającego przy Ośrodku Kultury 'Andaluzja' .


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

OBSZERNA RELACJA Z FINAŁU MISS PIEKAR ŚLĄSKICH

poniedziałek, 28 czerwca 2010 0:35
   
   Zapraszam do obejrzenia obszernej relacji z Wielkiej Gali Miss Piekar Śląskich 
na stronie internetowej TWOJEJ TV:

http://www.twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=reportaz3


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

WYBORY MISS PIEKAR ŚLĄSKICH. PRZED WIELKĄ GALĄ.

środa, 16 czerwca 2010 1:20

   Zapraszam do obejrzenia reportażu z przygotowań tegorocznych kandydatek do tytułu Miss Piekar Śląskich zrealizowanego przez powstającą telewizję TWOJA TV

http://www.twojatv.sti.net.pl/index.php?zo=reportaz1

   A na stronie PP wciąż trwa głosowanie i Państwo wybieracie swoją Miss przyznając swoimi głosami tytuł Miss Przeglądu Piekarskiego. Do tej pory oddanych zostało ponad 2 tysiące głosów. Wyniki poznamy już za dwa dni. Wielka Gala w piątek 18 czerwca o godzinie 18.00 w Hali GKS Olimpia.

www.przegladpiekarski.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

PIEKARZANIE - leksykon mieszkańców Piekar

wtorek, 01 czerwca 2010 20:37


"Jeśli zapomnę o nich, to ty Boże na Niebie zapomnij o mnie"
A. Mickiewicz

   Właśnie ukazała się książka "Piekarzanie - leksykon mieszkańców Piekar Śląskich", której wydanie wspieraliśmy w ramach projektu UMWETU. Widziałem wydanie w twardej oprawie i przyznaję, że książka została wydana bardzo ładnie. Autorzy - Herbert Gawlik, Joanna Grajewska-Wróbel i Leon Wostal swoje dzieło będą promowali 8 czerwca o godzinie 18.00 w Ośrodku Kultury "Andaluzja", ale już dziś można zobaczyć rozmowę Marcina Strzeleckiego z Leonem Wostalem. Materiał PAGFilmu. Polecam.Podziel się
oceń
0
0

komentarze (21) | dodaj komentarz

sobota, 17 marca 2018

Licznik odwiedzin:  3 261 451  

O mnie

Krzysztof Turzański

Piekarzanin. Politolog.
Twórca i wydawca
"Przeglądu Piekarskiego"
Społecznik.
Jeden z założycieli
Projektu UMWETU.
Piekarski Radny.

Związałem się z Piekarami Śląskimi, a owocem tego związku stał się wpierw Przegląd Piekarski, a następnie ten blog, na którym przyglądam się wszystkiemu co dzieje się w naszym mieście. Na ile to możliwe - nie tylko opisuję otaczającą mnie i moją rodzinę rzeczywistość, ale staram się także ją kształtować w ramach społecznego projektu UMWETU.

kontakt:
0509-234-972
e-mail: turzanski-pp@o2.pl

O moim bloogu

Ten blog to miejsce, w którym piszę o wszystkim co dzieje się w naszym miescie - Piekarach Śląskich. Od spraw najdrobniejszych, po "wielką politykę". A Państwo swobodnie komentujecie wszystkie wydarze...

więcej...

Ten blog to miejsce, w którym piszę o wszystkim co dzieje się w naszym miescie - Piekarach Śląskich. Od spraw najdrobniejszych, po "wielką politykę". A Państwo swobodnie komentujecie wszystkie wydarzenia i opinie. Blog był eksperymentem, a stał się jedyną w mieście platformą wymiany poglądów, uwag i argumentów w wszelkich interesujących Was sprawach. Wiele osób zaczyna dzień od sprawdzenia co nowego na blogu, a licznik odwiedzin co miesiąc wzrasta o ok. 20 000 odwiedzin. Dziękuję za zaufanie i zapraszam ponownie.

schowaj...

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 3261451
Wpisy
  • liczba: 3273
  • komentarze: 21482
Bloog istnieje od: 4102 dni

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Kalendarz

« marzec »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031